Gigaset C530HX

1.595  s DPH

Gigaset C530HX je přídavné sluchátko pro bezdrátové telefony systému DECT GAP. Plně kompatibilní s telefony Gigaset C530 a C530 IP, kompatibilitu s jinými modely konzultujte s našimi specialisty. Spolehlivé přídavné sluchátko s velkým kontrastním barevným displejem. Vybavené telefonním adresářem až pro 200 záznamů, seznamem posledních volání, hlasitým telefonem (handsfree) a dlouhou dobou v pohotovostním i hovorovém režimu. Dodáváno včetně nabíjecí stanice a adaptéru pro 230V.

Není skladem

Katalogové číslo: 11775 Kategorie:

Popis

Bezdrátové přídavné sluchátko Gigaset C530HX rozšíří váš systém bezdrátových telefonů o další mobilní přenosnou část. Snadná je nejen obsluha telefonu, ale také jeho instalace a registrace k základní jednotce telefonu. Vše zvládnete rychle a snadno pomocí českého návodu, který se součástí balení.
Přídavné sluchátko Gigaset C530HX je určeno zejména pro provoz s telefony Gigaset C530 a C530 IP. Možnost registrace k jiným bezdrátovým telefonům ověřte u našich specialistů.
Základními vlastnostmi telefonu Gigaset C530HX jsou:
Velký kontrastní displej s barevným podsvícením.
Telefonní seznam pro 200 záznamů.
Hlasitý poslech s nastavitelnou úrovní.
Konektor pro připojení drátové náhlavní soupravy.
Plně kompatibilní se zesilovači signálu bezdrátových telefonů Gigaset Repeater, Repeater 2.0 a Repeater HX.
Možnost interních hovorů s ostatními sluchátky ve stejném systému, registrovanými na stejnou základní jednotku, zdarma a bez použití telefonní linky.
Eco režim s automatickou regulací výkonu zařízení v závislosti na vzdálenosti sluchátka Gigaset C530HX od základnového vysílače s úsporou až 80% energie.
Pohotovostní režim až 320 hodin. V hovorovém režimu až 14 hodin.
Dosah signálu ve volném prostoru až 300 metrů.
Dosah signálu v budovách až 50 metrů.
Balení obsahuje samostatné přídavné sluchátko Gigaset C530HX, sadu akumulátorů (2ks velikosti AAA), nabíjecí stanici, napájecí adaptér pro 230V a návod k použití v českém jazyce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.