Digitální telefony

Digitální telefony pro ústřednu iPECS eMG100
Digitální systémové telefony iPECS nabízí svým uživatelům celou řadu pokročilých funkcí. Přehledný displej, který vždy zobrazuje právě potřebné informace o hovorech a stavu systému. Programovatelná tlačítka s barevnou signalizací stavu linky, pobočky nebo nastavené funkce. V neposlední řadě je to HD kvalita hovoru telefonní ústředny iPECS eMG100 díky bezkompresnímu zpracování signálu.
Nejsou to přístroje jen pro pracoviště firemních recepcí či spojovatelek, ale také pro ředitele, manažéry a sekretářky. Pro všechny, kdo chtějí snadnou a přehlednou obsluhu hovorů.
Výhody digitálních telefonů
• pokročilé funkce, které standardní telefony s analogovým připojením neumožňují. Programovatelná tlačítka s optickou signalizací, informace o systému, okolních telefonech, hovorech a pracovních skupinách.
• centrální napájení, přístroje nevyžadují napájecí adaptéry, napájecí prvky jako jsou switch poe, díky nízké energetická náročnosti jsou všechny digitální telefony napájeny přímo z telefonní ústředny až na vzdálenosti 1000 metrů.
• stávající telefonní kabely, pro připojení jsou nutné pouze 2 vodiče a s výhodou využijete i původní telefonní vedení.
Doporučené digitální telefony pro ústřednu iPECS eMG100

Zobrazuji všech 5 výsledků